TELIO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Roboty związane z budową linii telekomunikacyjnych
TELIO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Webmaster Tarnobrzeg
w kategoriach zawodowych:
it (informatyka)

Oferty pracy TELIO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TELIO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • SQL Developer – ERP Systems

    Shannon Precision Engineering Limited
    • Irlandia
    • umowa o pracę
    • 10 500-12 250 zł / mies.
    Polecana Popularna
    Dodana
  • CNC Programmers /Setters - Operator/ Programista CNC

    • Irlandia
    • 12 250-14 000 zł / mies.
    Dodana
  • Programista PLC

    STERNEL Sp. z o.o.
    • Rzeszów
    • praca od zaraz
    Dodana

Praca TELIO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - oferty archiwalne

  • Asystent projektanta d/s energetyki

    • Tarnobrzeg
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Opracowywanie dokumentacji energetycznych, obliczeń i map, przygotowywanie szkiców sytuacyjnych. Prowadzenie uzgodnień projektowych (praca w godz. 8-16)

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak, średnie zawodowe 4-letnie, brak
      • Uprawnienia: Autocad, znajomość MS Office
      • Inne wymagania: Wymagana umiejętność opracowywania map zasadniczych. Mile widziane doświadczenie w branży telekomunikacyjnej.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Tarnobrzegu