Czy to Twoja firma?

P.H.U. STAL-BRAM S. C. praca

Targanice
Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej
P.H.U. STAL-BRAM S. C. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika magazyn

Oferty pracy P.H.U. STAL-BRAM S. C.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca P.H.U. STAL-BRAM S. C.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

P.H.U. STAL-BRAM S. C. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca P.H.U. STAL-BRAM S. C. - oferty archiwalne

  • Magazynier

    P.H.U. STAL-BRAM S. C.
    • Kęty
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Praca magazyniera, układanie towarów, segregowanie, wysyłka paczek, wydawanie towaru.
      Praca na pełny etat w Kętach, na okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia. Jednozmianowa w godzinach 7-15. Możliwość pracy w nadgodzinach.
      Kontakt z pracodawcą osobisty Targanice, ul. Dobra 16, telefoniczny 502 209 328.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: prawo jazdy kat B
      • Inne wymagania: Wykształcenie nie jest istotne, mile widziane uprawnienia na wózek widłowy, prawo jazdy kat. B.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 17 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 15 zł netto na godzinę.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
  • Spawacz

    • Targanice

      Spawanie ogrodzeń, bram, przęseł, balustrad, bramek. Obróbka, cięcie elementów, spawanie, szlifowanie. Praca na pełny etat, na okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia, praca jednozmianowa, w godzinach 7:00-15:00, możliwość pracy w nadgodzinach.
      Kontakt osobisty poprzedzony kontaktem telefonicznym 502209328, e-mailowy: biuro@stal-bram.pl .

      Wymagania

      • Uprawnienia: umiejętność spawania
      • Inne wymagania: Wykształcenie nie jest istotne, umiejętność spawania, mile widziane uprawnienia spawalnicze m.in. MIG/MAG (możliwość zrobienia uprawnień), mile widziane doświadczenie.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 23 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie 20,00 zł netto/h (+premia uznaniowa).