AUTO MOTO PROJEKT MICHAŁ ZUBILEWICZ

AUTO MOTO PROJEKT MICHAŁ ZUBILEWICZ najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Ślusarz Szydłowiec
w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł

Oferty pracy AUTO MOTO PROJEKT MICHAŁ ZUBILEWICZ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AUTO MOTO PROJEKT MICHAŁ ZUBILEWICZ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca AUTO MOTO PROJEKT MICHAŁ ZUBILEWICZ - oferty archiwalne

  • Monter - ślusarz

    • Szydłowiec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Monter zabudów pojazdów dostawczych w oparciu o powierzoną specyfikację i dokumentację: składanie i montaż konstrukcji aluminiowych i stalowych wg projektu, montaż końcowy, dbałość o powierzone komponenty i dobra jakość wykonywanych prac, kontrola wizualna produktu.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Godziny pracy: 7.00 - 15.00
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Szydłowcu