Twoje wsparcie w rekrutacji

COMAX Pracodawca
Oferty pracy COMAX

Firma COMAX powstała w 1998 r. w Szubinie.
Początkowo działaliśmy w formie spółki jako sklep komputerowy, zajmowaliśmy się nie tyko sprzedażą podzespołów komputerowych, lecz również produkcją zestawów komputerowych oraz serwisem sprzętu komputerowego.

W roku 1999 został otwarty oddział firmy w Barcinie. Dzięki dbałości o wizerunek firmy i zadowolenie klientów zdołaliśmy wyrobić sobie uznanie na lokalnym rynku.

W roku 2000 firma podzieliła się na dwie odrębne, jednak ze względu na wypracowaną i ugruntowaną markę nazwa oraz logo pozostały nie zmienione, dynamika rozwoju zdecydowanie wzrosła.

W kolejnym etapie rozwoju naszą ofertę poszerzyliśmy o budowę sieci komputerowych, zajęliśmy się także kompleksową obsługą informatyczną firm, służąc fachową wiedzą i doświadczeniem, pomagając jednocześnie w ich dynamicznym rozwoju. Obsługujemy także szkoły i instytucje publiczne. Staramy się dostarczać rozwiązania oparte o markowy sprzęt najwyższej klasy i o dobranych parametrach oraz zapewniamy fachową i sprawną obsługę serwisową.

Ciągle doskonalimy swoją wiedzę i zdobywamy nowe umiejętności, dlatego zakres prowadzonej działalności sukcesywnie się poszerza. Naszą misją jest dostarczanie nowoczesnych rozwiązań informatycznych oraz telekomunikacyjnych.

Oferty pracy

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Ta firma zamieszczała także ogłoszenia (archiwum):

Instalator – serwisant systemów teleinformatycznych i instalacji PV
instalator
umowa o pracę