Czy to Twoja firma?

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Auto-Elektryk Pomoc Drogowa Bogusław Muszarski praca

Sztutowo
Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Auto-Elektryk Pomoc Drogowa Bogusław Muszarski najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Mechanik Sztutowo
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja

Oferty pracy Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Auto-Elektryk Pomoc Drogowa Bogusław Muszarski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Auto-Elektryk Pomoc Drogowa Bogusław Muszarski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Mechanik samochodowy

    BOBROWSKI sp. z o.o.
    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • 11 000-14 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • Mechanik na stoczni

    ANTHEA sp. z o.o.
    • Gdynia
    Dodana
  • Mechanik Maszyn CNC

    Serwis Personalny Poland Wizytówka
    • Elbląg
    • praca od zaraz
    Polecana
    Dodana

Praca Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Auto-Elektryk Pomoc Drogowa Bogusław Muszarski - oferty archiwalne

  • Diagnosta

    Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Auto-Elektryk Pomoc Drogowa Bogusław Muszarski
    • Nowy Dwór Gdański
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      diagnostyczna obsługa pojazdów samochodowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: Diagnosta uprawniony do wykonywania badań technicznych pojazdów
      • Inne wymagania: INNE: praca w godz: 08:00-16:00 i 10:00-18:00.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto+ do uzgodnienia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Sztutowie