Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE KAMAD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIDZIALNOŚCIĄ praca

Sztum
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE KAMAD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Malarz Sztum
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE KAMAD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE KAMAD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE KAMAD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Malarz

    PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE KAMAD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIDZIALNOŚCIĄ
    • Sztum
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      malowanie pomieszczeń oraz budynków na zewnątrz

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca na terenie Sztumu i Malborka od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00. Pracodawca zapewnia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Sztumie