Czy to Twoja firma?

Sztumskie Centrum Kultury praca

Sztum
Sztumskie Centrum Kultury najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
bankowość / finanse sztuka / rozrywka / kreacja / projektowanie

Oferty pracy Sztumskie Centrum Kultury

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Sztumskie Centrum Kultury

Sztumskie Centrum Kultury poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Sztumskie Centrum Kultury - oferty archiwalne

  • Specjalista do spraw pozyskiwania środków

    Sztumskie Centrum Kultury
    • Sztum
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      przygotowywanie wniosków do pozyskiwania funduszy z różnych programów

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: obsługa komputera

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 550 PLN
      • Opis wynagrodzenia: - godziny pracy: 8.00-16.00
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Sztumie