PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE JAWORSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE JAWORSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy praca fizyczna

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE JAWORSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE JAWORSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE JAWORSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres rejestrowy

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE JAWORSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE JAWORSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Pełna nazwa
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE "JAWORSKI" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Włocławska 44 87-811 Szpetal Górny
NIP
8880001087
REGON
910505974
KRS
0000043260
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
11.09.2001
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 45.32.Z Sprzedaż detaliczna części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
  • 46.71.Z Sprzedaż hurtowa paliw i produktów pochodnych
  • 47.11.Z Sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych
  • 47.30.Z Sprzedaż detaliczna paliw do pojazdów silnikowych na stacjach paliw

Działalność związana z zakwaterowaniem i usługami gastronomicznymi

  • 55.10.Z Hotele i podobne obiekty zakwaterowania

Działalność związana z obsługą rynku nieruchomości

  • 68.20.Z Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi

Działalność profesjonalna, naukowa i techniczna

  • 71.20.B Pozostałe badania i analizy techniczne
  • 73.11.Z Działalność agencji reklamowych

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

  • 77.39.Z Wynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowane

Działalność związana z kulturą, rozrywką i rekreacją

  • 92.00.Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z GRAMI LOSOWYMI I ZAKŁADAMI WZAJEMNYMI
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE JAWORSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik stacji paliw inw40/1890/22

    • Włocławek
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      kompleksowa obsługa klienta na stacji

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, praca w ruchu ciągłym według grafiku, miejsce pracy: Włocławek ul. Okrężna 2G lub Szpetal Górny ul. Włocławska 44

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik gospodarczy inw41/1891/22

    • Włocławek

      utrzymanie porządku, drobne naprawy

      Wymagania

      • Inne wymagania: orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, praca w godz. 07:00-15:00, miejsce pracy: Włocławek ul. Okrężna 2G lub Szpetal Górny, ul. Włocławska 44

      Oferujemy

  • Pracownik gospodarczy inw38/1800/22

    • Szpetal Górny

      Wymagania

      • Inne wymagania: orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, praca w godz. 07:00-15:00

      Oferujemy

Pracodawcy w Szpetalu Górnemu