Czy to Twoja firma?

IZERSKIE CENTRUM PULMONOLOGII I CHEMIOTERAPII IZER-MED sp. z o.o. praca

Szklarska Poręba

Witamy w Izerskim Centrum Pulmonologii i Chemioterapii "IZER-MED". Nasza historia zaczyna się w 2001 roku, kiedy to z pasją i zaangażowaniem rozpoczęliśmy naszą misję dostarczania wysokiej jakości usług medycznych. Jesteśmy dumni, że nasza placówka, położona w malowniczej Szklarskiej Porębie, wykorzystuje wyjątkowy mikroklimat regionu, który sprzyja leczeniu chorób układu oddechowego.

Specjalizujemy się w pulmonologii i chemioterapii, oferując naszym pacjentom nowoczesną bazę diagnostyczną oraz fachową opiekę wykwalifikowanego personelu medycznego. Nasze oddziały opiekuńczo-lecznicze, w tym pododdział dla osób wentylowanych mechanicznie, są wyposażone tak, aby zapewnić komfort i skuteczność leczenia.

Jakość jest dla nas kluczowa, dlatego z dumą informujemy, że od 2004 roku wdrożyliśmy systemy Zarządzania Jakością ISO 9001:2008, a od 2008 roku także HACCP. Te certyfikaty są świadectwem naszego zaangażowania w zapewnienie bezpieczeństwa i najwyższych standardów obsługi.

Nasza oferta obejmuje nie tylko usługi medyczne, ale także rehabilitację oraz zajęcia kulturalno-rekreacyjne, które pomagają naszym pacjentom w powrocie do zdrowia i pełni sił. Rozumiemy, że leczenie to nie tylko procedury medyczne, ale także wsparcie psychiczne i możliwość relaksu.

W ciągu ostatnich lat odnotowaliśmy znaczący wzrost przychodów netto ze sprzedaży, całkowitych aktywów oraz marży zysku netto, co świadczy o naszej stabilności finansowej i zaufaniu, jakim obdarzają nas pacjenci.

Naszą przewagą konkurencyjną jest nie tylko wspomniany mikroklimat, ale także ciągłe inwestycje w nowoczesny sprzęt diagnostyczny oraz rozwój kompetencji naszego personelu. Wierzymy, że dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą możliwą opiekę medyczną.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i doświadczenia opieki, którą oferuje Izerskie Centrum Pulmonologii i Chemioterapii "IZER-MED". Jesteśmy tutaj, aby pomóc i wspierać na każdym etapie leczenia.

IZERSKIE CENTRUM PULMONOLOGII I CHEMIOTERAPII IZER-MED SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy IZERSKIE CENTRUM PULMONOLOGII I CHEMIOTERAPII IZER-MED SP. Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca IZERSKIE CENTRUM PULMONOLOGII I CHEMIOTERAPII IZER-MED SP. Z O.O.

Mapa IZERSKIE CENTRUM PULMONOLOGII I CHEMIOTERAPII IZER-MED SP. Z O.O.

Siedziba główna

IZERSKIE CENTRUM PULMONOLOGII I CHEMIOTERAPII IZER-MED SP. Z O.O. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca IZERSKIE CENTRUM PULMONOLOGII I CHEMIOTERAPII IZER-MED SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • Referent ds. księgowości

    IZERSKIE CENTRUM PULMONOLOGII I CHEMIOTERAPII IZER-MED SP. Z O.O.
    • Szklarska Poręba
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - dekretacja dokumentów księgowych
      - obsługa kasy
      - prace administracyjno-biurowe

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Uprawnienia: doświadczenie mile widziane, pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole, znajomość programu WORD i EXCEL
      • Inne wymagania: [Inne] : osoba z wykształceniem kierunkowym lub po kursach

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Salowa

    • 2 850 zł / mies.

      SPRZĄTANIE ODDZIAŁÓW SZPITALNYCH, POMOC PIELĘGNIARKOM PRZY CZYNNOŚCIACH PIELĘGNACYJNYCH PACJENTA

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 850 PLN

Pracodawcy w Szklarskiej Porębie