Czy to Twoja firma?

Waldemar Herman Piekarnictwo Sprzedaż Aktykuły Spożywcze praca

Szepietowo
Waldemar Herman Piekarnictwo Sprzedaż Aktykuły Spożywcze najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Waldemar Herman Piekarnictwo Sprzedaż Aktykuły Spożywcze

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Waldemar Herman Piekarnictwo Sprzedaż Aktykuły Spożywcze

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Waldemar Herman Piekarnictwo Sprzedaż Aktykuły Spożywcze poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Waldemar Herman Piekarnictwo Sprzedaż Aktykuły Spożywcze - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji w piekarni

    Waldemar Herman Piekarnictwo Sprzedaż Aktykuły Spożywcze
    • Szepietowo
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Pracownik produkcji w piekarni

      Wymagania

      • Inne wymagania: wynagrodzenie + premia

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 400 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Szepietowie