Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - ZPHU SKRAW-MET WIESŁAW DZIEŻYK

Oferty pracy ZPHU SKRAW-MET WIESŁAW DZIEŻYK

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

TOKARZ W METALU
Zawód: tokarz   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Szczytno
Szczegóły
Zakres obowiązków
praca przy tokarce
Wymagania
Zawody:
Tokarz w metalu
Wykształcenia:
zasadnicze zawodowe, brak
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
SPAWACZ
Zawód: spawacz   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Szczytno
Szczegóły
spawanie konstrukcji stalowych, elementów maszyn, napawywanie
Wymagania
gimnazjalne, brak
Uprawnienia:
kurs spawacza
NIE
Szczytno
Szczegóły
toczenie elementów maszyn stalowych
Wymagania
Zawody:
Tokarz / frezer obrabiarek sterowanych numerycznie
zasadnicze zawodowe, mechaniczne
NIE

Adres

ul. Wileńska 4
12-100 Szczytno
województwo warmińsko-mazurskie
powiat szczycieński
gmina Szczytno

Dodatkowe informacje

NIP: 7451236636
REGON: 510467186

Profil działalności:

  • 25.11.Z - Produkcja konstrukcji metalowych i ich części
  • 25.12.Z - Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej
  • 25.62.Z - Obróbka mechaniczna elementów metalowych
  • 41.20.Z - Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych
  • 43.12.Z - Przygotowanie terenu pod budowę
  • 43.31.Z - Tynkowanie
  • 43.32.Z - Zakładanie stolarki budowlanej
  • 43.33.Z - Posadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścian
  • 43.34.Z - Malowanie i szklenie
  • 43.39.Z - Wykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych
  • 43.91.Z - Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych
  • 43.99.Z - Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane
  • 77.32.Z - Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń budowlanych
Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej: 01-03-2009
Status indywidualnej działalności gospodarczej: Aktywny
Źródło: GUS, CEIDG

Pracodawcy z miasta Szczytno

Popularni pracodawcy z województwa: Warmińsko-Mazurskie

Hr Quality
Telbridge
Na czarter
Work Service
OROCON PL
W-MOSG
ODN SWP
INM Sp.  z o.o.