Czy to Twoja firma?

ZPHU SKRAW-MET WIESŁAW DZIEŻYK praca

Szczytno
ZPHU SKRAW-MET WIESŁAW DZIEŻYK najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika produkcja / przemysł

Oferty pracy ZPHU SKRAW-MET WIESŁAW DZIEŻYK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZPHU SKRAW-MET WIESŁAW DZIEŻYK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

ZPHU SKRAW-MET WIESŁAW DZIEŻYK poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ZPHU SKRAW-MET WIESŁAW DZIEŻYK - oferty archiwalne

  • Ślusarz

    ZPHU SKRAW-MET WIESŁAW DZIEŻYK
    • Szczytno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      prace pomocnicze przy równego rodzaju pracach ślusarskich

      praca od poniedziałku do piatku w godz. 7-15

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: rok doświadczenia na stanowisku ślusarza

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia uznaniowa
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Spawacz metodą tig/mag

    • Szczytno

      przygotowanie stanowiska pracy, spawanie elementów

      praca od poniedziałku do piątku w godz. 7-15, soboty sporadycznie

      Wymagania

      • Uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą TIG i MAG
      • Inne wymagania: doświadczenie min. rok na stanowisku spawacza

      Oferujemy

Pracodawcy w Szczytnie