Czy to Twoja firma?

Pro-Weld FUH Lucyna Budna praca

Szczytno

Nazywamy się Pro-Weld i jesteśmy specjalistami od spawania i ślusarstwa. Nasza pasja i zaangażowanie w to, co robimy, pozwala nam dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy dumni z naszej umiejętności spawania metodami WiG/TiG oraz MMA, które pozwalają nam na naprawę i montaż różnorodnych konstrukcji stalowych. Nasze prace nie ograniczają się tylko do metalu – zajmujemy się również spawaniem rurociągów ze stali węglowej i nierdzewnej.

Rozumiemy, jak ważna jest precyzja i jakość w naszym fachu, dlatego wszystkie nasze usługi są wykonywane z największą starannością. Jesteśmy dumni, że nasze wysokie standardy zostały potwierdzone Dozorowymi Certyfikatami spawalniczymi wydanymi przez TUV i EWF. To dla nas znak, że idziemy we właściwym kierunku, dbając o bezpieczeństwo i satysfakcję naszych klientów.

Nasza firma posiada mobilny sprzęt spawalniczy, co daje nam elastyczność i pozwala na szybką reakcję na potrzeby klientów. Dzięki temu możemy wykonywać prace bezpośrednio w miejscu ich realizacji, co jest naszą konkurencyjną przewagą. Oferujemy szeroki zakres usług, od prac monterskich, przez szlifowanie, cięcie, wiercenie – nawet w betonie, po obróbkę ręczną metali. Wszystko to wykonujemy z myślą o tym, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

W Pro-Weld wierzymy, że kluczem do sukcesu jest nie tylko jakość wykonania, ale również budowanie trwałych relacji z naszymi klientami. Jesteśmy dostępni i otwarci na dialog, zawsze gotowi wysłuchać i dostosować nasze usługi do indywidualnych potrzeb. Naszym celem jest nie tylko spełnienie oczekiwań, ale ich przekroczenie.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów. Razem możemy stworzyć coś wyjątkowego.

Pro-Weld FUH Lucyna Budna najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kosmetyczka Szczytno
- w kategoriach zawodowych:
uroda / pielęgnacja / dietetyka

Oferty pracy Pro-Weld FUH Lucyna Budna

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Pro-Weld FUH Lucyna Budna

Mapa Pro-Weld FUH Lucyna Budna

Adres rejestrowy

Praca Pro-Weld FUH Lucyna Budna - oferty archiwalne

  • Stylistyka paznokci

    Pro-Weld FUH Lucyna Budna
    • Szczytno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - manicure hybrydowy

      - pedicure

      - przedłużenie żelem

      - uzupełnienie żelem

      - praca frezarką

      Wymagania

      - znajomość technik wykonywania manicure, pedicure oraz uzupełnień i przedłużeń paznokci.

      Oferujemy

      • pracę na pełny etat,
      • dobre i stałe zarobki,
      • udział w szkoleniach,
      • nowocześnie wyposażone miejsce pracy,
      • miłą atmosferę wpracy.

Pracodawcy w Szczytnie