Czy to Twoja firma?

Żłobek Publiczny w Szczytnej praca

Szczytna
Żłobek Publiczny w Szczytnej najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie praca fizyczna

Oferty pracy Żłobek Publiczny w Szczytnej

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Żłobek Publiczny w Szczytnej

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Asystentka stomatologiczna

    Kalmed Bożena Kalmuk, Marek Kalmuk, Patrycja Kalmuk spółka jawna
    • Wrocław
    • umowa zlecenie
    Dodana

Żłobek Publiczny w Szczytnej poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Żłobek Publiczny w Szczytnej - oferty archiwalne

  • Opiekunka w żłobku

    Żłobek Publiczny w Szczytnej
    • Szczytna
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - utrzymanie czystości w pomieszczeniach żłobka
      - wydawanie posiłków

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Inne wymagania: [Umiejętność 1] : Kurs: "Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym" lub studia wyższe pedagogiczne.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 350 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pielęgniarka w żłobku

    • Szczytna

      Czuwanie na bezpieczeństwem i zdrowiem dzieci.
      Praca w wymiarze 2h tygodniowo (8h w miesiącu)

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Uprawnienia: Pielęgniarka – prawo wykonywania zawodu

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 400 PLN

Pracodawcy w Szczytnej