SILVERETTA RAFAŁ KORCZAK

gastronomia
SILVERETTA RAFAŁ KORCZAK najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Pomoc kuchenna Szczyrk
w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy SILVERETTA RAFAŁ KORCZAK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SILVERETTA RAFAŁ KORCZAK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca SILVERETTA RAFAŁ KORCZAK - oferty archiwalne

  • Pomoc kuchenna

    • Szczyrk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Pomoc w przygotowywaniu potraw, zestawów obiadowych, sałatek, dbanie o porządek na stanowisku pracy. współpraca zespole osób pochodzenia ukraińskiego. Praca w godz. pomiędzy 10.00 a 18.00, 14.00-22.00 i 22.00-6.00 od wtorku do niedzieli w Szczyrku (3 restauracje w różnych lokalizacjach). Grafik pracy uzależniony od ilości rezerwacji i imprez.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Wymagana dobra znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego. Mile widziana znajomość podstaw kuchni polskiej, ukraińskiej i rosyjskiej. Mile widz. posiadanie aktualnej książeczki zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych (w przypadku braku gotowość do jej wyrobienia).

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Szczyrku