Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - PROFISPOT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Poszukiwany mężczyzna do pomocy przy evencie.
Praca od piątku (08.08) do wtorku (12.08)

Wymagania:
- mężczyzna :);
- punktualny;
- zorganizowany;
- niebojący się pracy fizycznej;

Oferujemy:
- Możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz uczestniczenie w prestiżowym evencie;
- Przyjazną atmosferę w pracy;

Zadania:
- pomoc EM;
- składanie i rozkładanie konstrukcji;

Wystarczy tylko podesłać:
CV z dopiskiem w temacie „ Pomoc Szczyrk” wraz z klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie danych osobowych (Dz.U. 2002 r., nr.101, poz. 926 z późn. zm.)”

Oferty pracy Profievent

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Adres

ul. Leszczynowa 84 A / 10
80-175 Gdańsk
województwo pomorskie
powiat Gdańsk
gmina Gdańsk

Dodatkowe informacje

NIP: 9571064475
REGON: 221627009
KRS: 0000414942

Dyrektor generalny

Anita Anna Mojsiuszko
Data wpisu do Rejestru Przedsiębiorców: 19-03-2012
Źródło: GUS, KRS

Pracodawcy z miasta Szczyrk