1. FIRMA BUDOWLANA - SŁAWOMIR GÓRNY 2. HOTEL SKALITE - SŁAWOMIR GÓRNY

hotel
1. FIRMA BUDOWLANA - SŁAWOMIR GÓRNY 2. HOTEL SKALITE - SŁAWOMIR GÓRNY najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy 1. FIRMA BUDOWLANA - SŁAWOMIR GÓRNY 2. HOTEL SKALITE - SŁAWOMIR GÓRNY

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca 1. FIRMA BUDOWLANA - SŁAWOMIR GÓRNY 2. HOTEL SKALITE - SŁAWOMIR GÓRNY

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca 1. FIRMA BUDOWLANA - SŁAWOMIR GÓRNY 2. HOTEL SKALITE - SŁAWOMIR GÓRNY - oferty archiwalne

  • Kucharz 1/2 etatu

    • Szczyrk
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Przygotowanie posiłków dla kuchni hotelowej. Praca od pn do pt w godz. 8.00-16.00 i 14.00-22.00.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: -

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 400 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Szczyrku