PRESSPOL Beata Mach

Sprzedaż art. chemicznych
PRESSPOL Beata Mach najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Sprzedawca Szczucin
w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy PRESSPOL Beata Mach

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRESSPOL Beata Mach

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca PRESSPOL Beata Mach - oferty archiwalne

  • Sprzedawca

    • Szczucin
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Sprzedawca- sprzedaż w saloniku prasowym

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe, handlowe, zasadnicze zawodowe, handlowe
      • Inne wymagania: Praca w niepełnym wymiarze czasu pracy 3/4 etatu, na dwie zmiany: I. od 07.00 do 13.00, II. od 13.00 do 19..00.Wykształcenie zasadnicze zawodowe handlowe lub średnie handlowe.Wynagrodzenie 2600+premia. Kontakt z pracodawcą telefoniczny 791 534 570 od godz.12.00

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
      • Opis wynagrodzenia: +premia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Szczucin
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.

      Sprzedawca

      Wymagania

      • Inne wymagania: poziom wykształcenia bez znaczenia - mile widziane zasadnicze zawodowe, mile widziane doświadczenie. Dwie zmiany: I. od 07.00 do 15.00, II. od 12.00 do 20.00

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Szczucinie