FIRMA HANDLOWA KATPOL K.CHWAŁEK I T.CHWAŁEK SPÓŁKA JAWNA

FIRMA HANDLOWA KATPOL K.CHWAŁEK I T.CHWAŁEK SPÓŁKA JAWNA najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Sprzedawca Szczucin
w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy FIRMA HANDLOWA KATPOL K.CHWAŁEK I T.CHWAŁEK SPÓŁKA JAWNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FIRMA HANDLOWA KATPOL K.CHWAŁEK I T.CHWAŁEK SPÓŁKA JAWNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca FIRMA HANDLOWA KATPOL K.CHWAŁEK I T.CHWAŁEK SPÓŁKA JAWNA - oferty archiwalne

  • Sprzedawca

    • Szczucin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 500 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Obsługa klienta, zaopatrzenie sklepu, sporządzanie ofert handlowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: prawo jazdy kat B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Szczucinie