Czy to Twoja firma?

FIRMA BUDOWLANO-INSTALACYJNA JASIŃSCY SPÓŁKA JAWNA praca

Szczucin
FIRMA BUDOWLANO-INSTALACYJNA JASIŃSCY SPÓŁKA JAWNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy FIRMA BUDOWLANO-INSTALACYJNA JASIŃSCY SPÓŁKA JAWNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FIRMA BUDOWLANO-INSTALACYJNA JASIŃSCY SPÓŁKA JAWNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

FIRMA BUDOWLANO-INSTALACYJNA JASIŃSCY SPÓŁKA JAWNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca FIRMA BUDOWLANO-INSTALACYJNA JASIŃSCY SPÓŁKA JAWNA - oferty archiwalne

  • Monter płyt warstwowych i konstrukcji stalowych

    FIRMA BUDOWLANO-INSTALACYJNA JASIŃSCY SPÓŁKA JAWNA
    • Szczucin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Montaż płyt warstwowych i konstrukcji stalowych

      Wymagania

      • Inne wymagania: poziom wykształcenia bez znaczenia, mile widziane doświadczenie. Praca na terenie Polski południowej - pracodawca zapewnia dojazd i zakwaterowanie. Wynagrodzenie od 3 800 zł do 5 000 zł system czasowy ze stawką godzinową

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 800 - 5 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
  • Pracownik budowlany

    • Szczucin

      Pracownik budowlany

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Szczucinie