Czy to Twoja firma?

DORBIS Doradca Podatkowy Nr 04674 Bogumiła Sorgowicka praca

Szczecinek
DORBIS Doradca Podatkowy Nr 04674 Bogumiła Sorgowicka najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hr / kadry

Oferty pracy DORBIS Doradca Podatkowy Nr 04674 Bogumiła Sorgowicka

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DORBIS Doradca Podatkowy Nr 04674 Bogumiła Sorgowicka

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca DORBIS Doradca Podatkowy Nr 04674 Bogumiła Sorgowicka - oferty archiwalne

  • Pracownik kadr

    DORBIS Doradca Podatkowy Nr 04674 Bogumiła Sorgowicka
    • Szczecinek
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Sporządzanie listy płac, umów o pracę, umów zlecenia, deklaracja ZUS

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: biegła obsługa komputera, pakietu MS Office

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: co miesiąc dodatek 130,00 zł brutto do wynagrodzenia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Szczecinku