"ERGO-FINANSE" Marcin Rejch

"ERGO-FINANSE" Marcin Rejch najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Handlowiec Szczecin
w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy "ERGO-FINANSE" Marcin Rejch

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca "ERGO-FINANSE" Marcin Rejch

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa "ERGO-FINANSE" Marcin Rejch

Siedziba główna

Dane firmowe i kontaktowe - "ERGO-FINANSE" Marcin Rejch

Pełna nazwa
1. Swenska Powerhouse Marcin Rejch; 2. Marcin Rejch;
Adres rejestrowy
ul. Cyfrowa 6 71-441 Szczecin
NIP
5992860925
REGON
080221718
Forma prawna
jednostka fizyczna (os. fizyczna prowadząca działalność gospodarczą)
Rozpoczęcie wykonywania działalności gospodarczej
16.10.2017
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNY

Profil działalności - kody PKD

Przetwórstwo przemysłowe

  • 32.50.Z Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne
  • 33.12.Z Naprawa i konserwacja maszyn
  • 33.20.Z Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 46.14.Z Działalność agentów zajmujących się sprzedażą maszyn, urządzeń przemysłowych, statków i samolotów
  • 46.18.Z Działalność agentów specjalizujących się w sprzedaży pozostałych określonych towarów
  • 46.19.Z Działalność agentów zajmujących się sprzedażą towarów różnego rodzaju
  • 47.23.Z Sprzedaż detaliczna ryb, skorupiaków i mięczaków prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
  • 47.24.Z Sprzedaż detaliczna pieczywa, ciast, wyrobów ciastkarskich i cukierniczych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach

Transport i gospodarka magazynowa

  • 49.41.Z Transport drogowy towarów
  • 52.21.Z Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy
  • 52.29.A Działalność morskich agencji transportowych
  • 52.29.B Działalność śródlądowych agencji transportowych
  • 52.29.C Działalność pozostałych agencji transportowych

Działalność finansowa i ubezpieczeniowa

  • 66.22.Z Działalność agentów i brokerów ubezpieczeniowych
  • 66.29.Z Pozostała działalność wspomagająca ubezpieczenia i fundusze emerytalne

Działalność profesjonalna, naukowa i techniczna

  • 70.22.Z Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania
  • 74.90.Z Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

  • 77.31.Z Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń rolniczych
  • 77.32.Z Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń budowlanych
  • 77.39.Z Wynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowane
  • 78.10.Z Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracowników

Opieka zdrowotna i pomoc społeczna

  • 86.90.A Działalność fizjoterapeutyczna
  • 86.90.D Działalność paramedyczna
  • 86.90.E Pozostała działalność w zakresie opieki zdrowotnej, gdzie indziej niesklasyfikowana
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Szczecin
  2. Warszawa
  3. Sułkowice

Data aktualizacji: 01.03.2024

Praca "ERGO-FINANSE" Marcin Rejch - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. kluczowych Klientów – handlowiec „HOME.OFFICE”

    • Szczecin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca zdalna
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • 4 500-6 500 zł / mies.
    • Dzień dobry. Poniżej przedstawiam ofertę pracy w naszej firmie.

      Szukamy do współpracy najlepszych handlowców.

      W przypadku zainteresowania ofertą pracy, bardzo proszę:

      - o wysyłanie CV na emaila

      - w początkowym etapie rekrutacji proszę nie dzwonić! W związku z dużą ilością zainteresowania nie możemy przyjmować telefonów o każdej porze, dlatego będziemy dzwonić do wybranych kandydatów na numer telefonu wskazany w CV. Z góry dziękujemy!

      Zespół SWENSKA POWERHOUSE – Park Naukowo Technologiczny

      Zakres obowiązków

      • Stanowisko handlowca, o którym mowa obejmuje rozmowy telefoniczne z Klientami. Celem rozmów jest nawiązanie współpracy, w takim zakresie, aby osoba, z którą się rozmawia - powierzyła naszej firmie kwestie sprzedażowe. Typowa wiedza specjalistyczna - nie jest wymagana. Najważniejsze są umiejętności handlowe na telefonie.

      Wymagania

      Cechy niezbędne do podjęcia pracy:

      • żyłka handlowca – umiejętność zamknięcia transakcji,
      • bardzo wysoka komunikatywność,

      Oferujemy

      Korzyści:

      • wynagrodzenie brutto 4500 zł + premie od wyników
      • regularne podwyżki,
      • umowa na pełen etat,
      • praca w miłej atmosferze,
      • elastyczne podejście (urlopy, wyjścia prywatne, zmiana godzin pracy, itp.)
      • uczciwe warunki,
      • praca w trybie HOME-OFFICE (brak konieczności dojazdów do biura)

Pracodawcy w Szczecinie