Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - ATELIE NIERUCHOMOŚCI AGNIESZKA ZALEWSKA

Oferty pracy ATELIA AGNIESZKA ZALEWSKA

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

Sprzedawca/ Handlowiec
Zawód: specjalista ds. sprzedaży   |  Rodzaj: umowa o pracę
Pszczyna
Szczegóły
Zakres obowiązków

Firma Polok- Grupa Producentów Grzybów Sp. z o. o. zatrudni osobę na stanowisko HANDLOWIEC - SPRZEDAWCA

Poszukujemy osoby z doświadczeniem w pracy z sieciami handlowymi w branży FMCG takimi jak: Lidl, Kaufland, Biedronka, Auchan, Tesco, Makro, Aldi, Dino itp.

Opis stanowiska:

  • nawiązywanie współpracy z nowymi klientami
  • współudział w przygotowywaniu ofert handlowych oraz kontraktacji zamówień
  • budowanie długofalowych relacji partnerskich i biznesowych z kluczowymi klientami
  • raportowanie działań sprzedażowych.
Wymagania
  • doświadczenie w pracy z w/w sieciami handlowymi
  • doświadczenie w prowadzeniu rozmów handlowych
  • umiejętność budowania trwałych relacji z klientami
  • wykształcenie min średnie - mile widziane wyższe
  • znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem

Adres

ul. Jana Styki 23
71-138 Szczecin
województwo zachodniopomorskie
powiat Szczecin
gmina Szczecin

Adres do doręczeń

Dodatkowe stałe miejsca wykonywania działalności gospodarczej

ADAMA MICKIEWICZA 34
SZCZECIN
województwo
powiat
gmina

Dodatkowe informacje

NIP: 8512597471
REGON: 320339140

Profil działalności:

  • 46.19.Z - Działalność agentów zajmujących się sprzedażą towarów różnego rodzaju
  • 64.92.Z - Pozostałe formy udzielania kredytów
  • 64.99.Z - Pozostała finansowa działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych
  • 68.31.Z - Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami
  • 74.90.Z - Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana
  • 82.30.Z - Działalność związana z organizacją targów, wystaw i kongresów
Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej: 10-04-2007
Data wykreślenia wpisu z rejestru: 21-08-2014
Status indywidualnej działalności gospodarczej: Wykreślony
Źródło: GUS, CEIDG

Pracodawcy z miasta Szczecin