Czy to Twoja firma?

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 74 IM. STANISŁAWA GROŃSKIEGO praca

Szczecin
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 74 IM. STANISŁAWA GROŃSKIEGO najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia praca fizyczna

Oferty pracy SZKOŁA PODSTAWOWA NR 74 IM. STANISŁAWA GROŃSKIEGO

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SZKOŁA PODSTAWOWA NR 74 IM. STANISŁAWA GROŃSKIEGO

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 74 IM. STANISŁAWA GROŃSKIEGO poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca SZKOŁA PODSTAWOWA NR 74 IM. STANISŁAWA GROŃSKIEGO - oferty archiwalne

  • Księgowy

    SZKOŁA PODSTAWOWA NR 74 IM. STANISŁAWA GROŃSKIEGO
    • Szczecin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - PROWADZENIE KSIĘGOWOŚCI, KASY ZAPOMOGOWO - POŻYCZKOWEJ
      - PROWADZENIE KSIĘGOWOŚCI ZFŚS
      - NALICZANIE I ROZLICZANIE GRUP PRZEDSZKOLNYCH
      - PROWADZENIE KAS

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE (wymagany staż - lata: 4)
      • Inne wymagania: UMIEJĘTNOŚCI: ZNAJOMOŚĆ PRZEPISÓW KARTY NAUCZYCIELA, RACHUNKOWOŚĆ JEDNOSTEK OŚWIATOWYCH

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Główna księgowa

    • Szczecin

      PROWADZENIE RACHUNKOWOŚCI SZKOŁY, SPORZĄDZANIE SPRAWOZDAWCZOŚCI FINANSOWEJ, WŁAŚCIWY PRZEBIEG OPERACJI GOSPODARCZYCH, BIEŻĄCE I PRAWIDŁOWE PROWADZENIE KSIĘGOWOŚCI, TERMINOWE I PRAWIDŁOWE DOKONYWANIE ROZLICZEŃ FINANSOWYCH, MIESIĘCZNA ANALIZA ROZLICZEŃ Z TYTUŁU ZREALIZOWANYCH DOCHODÓW BUDŻETOWYCH I WYDATKÓW BUDŻETOWYCH, BIEŻĄCA EWIDENCJA KSIĘGOWA OPERACJI PIENIĘŻNYCH, WYKONYWANIE INNYCH NIEWYMIENIONYCH WYŻEJ ZADAŃ, KTÓRE NA MOCY PRAWA NALEŻĄ DO KOMPETENCJI GŁÓWNEGO KSIĘGOWEGO

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE W KSIĘGOWOŚCI (wymagany staż - lata: 3)
      • Inne wymagania: UMIEJĘTNOŚCI: WYKONYWANIE SPRAWOZDAŃ, ZNAJOMOŚĆ ZAGADNIEŃ ZWIĄZANYCH ZE STANOWISKIEM UPRAWNIENIA: WPISANY DO REJESTRU BIEGŁYCH REWIDENTÓW CERTYFIKAT KSIĘGOWY

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 100 PLN
      • Opis wynagrodzenia: WYNAGRODZENIE BRUTTO 4100,00 ZŁ+ DODATEK FUNKCYJNY 900,00 ZŁ
  • Dozorca

    • Szczecin
    • umowa na zastępstwo

      dozorowanie
      Praca w godzinach: 06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN

Pracodawcy w Szczecinie