Czy to Twoja firma?

AGOR HR POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Szczecin
AGOR HR POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy AGOR HR POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AGOR HR POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca AGOR HR POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik sortowni

    AGOR HR POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Jabłonowo
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      sortowacze odpadów na poszczególne frakcje - tworzywa sztuczne, papier, dbałość o właściwe wykorzystywanie i stan techniczny powierzonego mienia

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: dokładność, sumienność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 928 PLN
      • Opis wynagrodzenia: stawka godzinowa 18,30 godzina rozpoczęcia pracy - 6.00

Pracodawcy w Szczecinie