Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - "FOTOKART" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Firma Fotokart powstała w 1997 roku i zaliczana jest do największych firm geodezyjnych i geoinformatycznych w kraju. Renomę i rozpoznawalność marki zawdzięczamy wysokiemu standardowi oferowanych usług, wykwalifikowanej kadrze i nowatorskim metodom pracy.

Siedziba firmy mieści się w Szczecinie, dodatkowo posiadamy biura w Policach, Nowym Czarnowie, Świnoujściu, Katowicach,  Zapewniamy stale zwiększającemu się gronu Klientów szeroką gamę usług geodezyjnych, geoinformatycznych i fotogrametrycznych oraz dostarczamy nowoczesne rozwiązania technologiczne. Nasze opracowania zyskują duże uznanie w kraju i za granicą, czego dowodem są liczne referencje. Oferowany przez nas skaning laserowy - innowacyjna technika pomiaru, dotąd rzadko stosowana w Polsce, cieszy się coraz większą popularnością. Fotokart dysponuje sprzętem i personelem, zdolnym do realizacji tego typu prac.

Zatrudniamy ponad stu specjalistów których wyposażamy w nowoczesny sprzęt geodezyjny i najbardziej efektywne narzędzia informatyczne. Dzięki temu z powodzeniem realizujemy nawet najtrudniejszej prace geodezyjne i geoinformatyczne dla klientów ze wszystkich sektorów gospodarki.

Oferty pracy Fotokart

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Adres

ul. św. Cyryla i Metodego 9A
71-541 Szczecin
województwo zachodniopomorskie
powiat Szczecin
gmina Szczecin

Dodatkowe informacje

NIP: 8512389324
REGON: 811139635
KRS: 0000174985
Data wpisu do Rejestru Przedsiębiorców: 08-10-2003
Źródło: GUS

Archiwalne ogłoszenia

Geodeta
geodeta
Szczecin
praca stała
Geodeta
geodeta
Koszalin
praca stała

Pracodawcy z miasta Szczecin

Popularni pracodawcy z województwa: Zachodniopomorskie

2x3
2x3
2x3
2x3