Czy to Twoja firma?

Morska Stocznia Remontowa Gryfia S.A. praca

Szczecin

Witajcie na pokładzie Morskiej Stoczni Remontowej „Gryfia” S.A., gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością. Nasza historia zaczęła się kształtować w latach pięćdziesiątych XX wieku, a nasze dziedzictwo i doświadczenie są fundamentem, na którym budujemy naszą przyszłość. W 2013 roku połączyliśmy siły dwóch zakładów, tworząc silną markę, która jest dziś jednym z największych graczy w województwie zachodniopomorskim.

Specjalizujemy się w remontach, przebudowach i nowych budowach statków wszelkich typów i wielkości. Nasze usługi nie ograniczają się jednak do wody – jesteśmy także ekspertami w dziedzinie produkcji konstrukcji stalowych, w tym tych przeznaczonych dla sektora offshore. Z dumą podkreślamy, że nasze działania opierają się na nowoczesnych technologiach i wysokich standardach pracy, co potwierdzają posiadane przez nas certyfikaty jakości.

Nasze zakłady w Szczecinie i Świnoujściu cieszą się centralnym położeniem w Europie, co w połączeniu z bliskością głównych tras komunikacyjnych i linii żeglugowych stanowi naszą przewagę konkurencyjną. Bogata infrastruktura oraz lokalizacja blisko granicy z Niemcami sprawiają, że jesteśmy atrakcyjni zarówno dla klientów krajowych, jak i międzynarodowych.

Jesteśmy dumni z naszego zaangażowania w podnoszenie jakości świadczonych usług. Stawiamy na innowacje, co pozwala nam nie tylko sprostać oczekiwaniom rynku, ale także wyznaczać nowe standardy w branży stoczniowej. Bezpieczeństwo i jakość są dla nas priorytetem, co znajduje odzwierciedlenie w posiadanych przez nas certyfikatach.

W Morskiej Stoczni Remontowej „Gryfia” S.A. rozumiemy, że nasza praca to nie tylko statki i konstrukcje stalowe – to przede wszystkim ludzie i ich potrzeby. Dlatego zawsze jesteśmy gotowi wysłuchać naszych klientów i dostosować nasze usługi do ich indywidualnych wymagań. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już nam zaufali. Razem możemy tworzyć historię, która będzie pływać po morzach całego świata.

Morska Stocznia Remontowa Gryfia S.A. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Monter Szczecin
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy Morska Stocznia Remontowa Gryfia S.A.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Morska Stocznia Remontowa Gryfia S.A.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Morska Stocznia Remontowa Gryfia S.A.

Siedziba główna

Praca Morska Stocznia Remontowa Gryfia S.A. - oferty archiwalne

  • Monter rusztowań

    Morska Stocznia Remontowa Gryfia S.A.
    • Szczecin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      MONTAŻ I DEMONTAŻ RUSZTOWAŃ

      UPRAWNIENIA MONTAŻYSTY RUSZTOWAŃ BUDOWLANO - MONTAŻOWYCH, 2 LATA DOŚWIADCZENIA W PRACY W ZAWODZIE

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE NA PODOBNYM STANOWISKU (wymagany staż - lata: 2), MONTAŻYSTA RUSZTOWAŃ

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 20 - 23 PLN
      • Opis wynagrodzenia: BRUTTO/ GODZ.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Szczecinie