XSTAR SP. Z O.O.

XSTAR SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center administracja biurowa / praca biurowa zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy XSTAR SP. Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca XSTAR SP. Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa XSTAR SP. Z O.O.

Siedziba główna

XSTAR SP. Z O.O. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - XSTAR SP. Z O.O.

Pełna nazwa
"XSTAR" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres rejestrowy
Niemierzyńska 17A 71-441 Szczecin
NIP
6351830569
REGON
242953327
KRS
0000422367
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
30.05.2012
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Działalność związana z zakwaterowaniem i usługami gastronomicznymi

  • 55.10.Z Hotele i podobne obiekty zakwaterowania
  • 55.20.Z Obiekty noclegowe turystyczne i miejsca krótkotrwałego zakwaterowania

Informacja i komunikacja

  • 63.12.Z Działalność portali internetowych
  • 62.01.Z Działalność związana z oprogramowaniem

Działalność profesjonalna, naukowa i techniczna

  • 73.12.C Pośrednictwo w sprzedaży miejsca na cele reklamowe w mediach elektronicznych (Internet)
  • 73.12.D Pośrednictwo w sprzedaży miejsca na cele reklamowe w pozostałych mediach

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

  • 79.90.C Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Szczecin
  3. Wrocław
  4. Gliwice
  5. Kraków
  6. Warszawa

Data aktualizacji: 01.03.2024

Praca XSTAR SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. Obsługi Klienta Biznesowego

    TRIVERNA.pl
    • Katowice
    • umowa o pracę
    • TRIVERNA.pl to ekskluzywny klub hotelowy online ze starannie dobranymi ofertami w
      wyjątkowych cenach specjalnie dla klubowiczów. Osoby korzystające z naszego klubu mają
      pewność, że oferowane hotelowe promocje są unikalnymi okazjami, na których mogą zaoszczędzić
      nawet do 70%. TRIVERNA.pl to prężnie rozwijająca się platforma online umożliwiająca
      rezerwację noclegów / pakietów.

      Zakres obowiązków

      Będziesz odpowiedzialny za bieżący kontakt i współpracę z partnerami biznesowymi firmy – luksusowymi hotelami w Polsce i Europie. Efektem Twojej pracy mają być „starannie dobrane oferty w wyjątkowych cenach specjalnie dla klubowiczów”.

      Do Twoich zadań należeć będzie:

      • Utrzymywanie relacji z kontrahentami;

      • Obsługa posprzedażowa kontrahentów;

      • Realizacja wyznaczonego planu sprzedażowego z przydzielonego portfolio klientów;

      • Kontrolowanie jakości i aktualności treści umieszczanych na stronie internetowej;

      • Monitorowanie rynku hotelarskiego / travel;

      • Dobór, projektowanie i dodawanie treści na stronę internetową;

      • Współpraca z działem promocji oraz obsługi klienta.

      Wymagania

      • Świetne zdolności komunikacji i negocjacji;

      • Bardzo dobra organizacja pracy własnej;

      • Duża samodzielność;

      • Dokładność, systematyczność, pracowitość;

      • Kreatywność;

      • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy i odnajdywania się w dynamicznym środowisku pracy;

      • Mile widziane doświadczenie w branży e-commerce, hotelarskiej / travel;

      • Biegła znajomość języka angielskiego.

      Oferujemy

      • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

      • Wynagrodzenie podstawowe oraz realną możliwość otrzymania premii;

      • Pracę od poniedziałku do piątku w przedziale czasowym 8:00-17:00 (8 godzin dziennie);

      • Możliwość zdobycia doświadczenia w branży e-commerce;

      • Pracę w zgranym, optymistycznie nastawionym do życia zespole w swobodnej, startupowej atmosferze;

      • Możliwość wdrażania własnych pomysłów dotyczących rozwoju firmy.

      Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres dariusz.niemiec@triverna.pl

Pracodawcy w Szczecinie