Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - J&B

Praca przy kompletowaniu zamówień. 3 dni w tygodniu. 2000 zł na rękę

Poszukujemy Mężczyzny (najlepiej student zaoczny ze Szczecina) do zespołu zajmującego się kompletowaniem zamówień (artykuły spożywcze) oraz załadunku pojazdów do transportu. Praca 3dni w tygodniu (poniedziałek, środa, czwartek). Forma zatrudnienia: umowa zlecenie. Zainteresowanych prosimy o podesłanie CV.

Oferty pracy J&B

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy.

Archiwalne ogłoszenia

Magazynier
Magazynier   |  umowa zlecenie
Szczecin
Szczegóły

Zakres obowiązków

Kompletowanie zamówień

Załadunek pojazdów

Wymagania

najlepiej Student zaoczny

J&B
70-123 Szczecin
Dunikowskiego

Pracodawcy z miasta Szczecin