Sylwia Zakrocka Art Shops

Czy to Twoja firma?

Sylwia Zakrocka Art Shops praca

Szczecin

Witaj w świecie Sylwia Zakrocka Art Shops, gdzie pasja do sztuki i piękna łączy się z najwyższą jakością i oryginalnością. Od 2017 roku z radością dzielimy się z Tobą naszą twórczością, oferując wyjątkowe obrazy, plakaty, druki na płótnie oraz fototapety, które wnoszą sztukę do Twojego domu i przestrzeni życiowej.

Nasza działalność zrodziła się w Szczecinie, gdzie każdy dzień to nowa strona w naszej artystycznej podróży. Jesteśmy dumni, że możemy oferować produkty, które są nie tylko piękne, ale i wyjątkowe – nasze obrazy wielkogabarytowe, dostępne wyłącznie do odbioru osobistego, są świadectwem naszego zaangażowania w satysfakcję klienta.

Jako artyści, stawiamy na ręczne wykonanie naszych dzieł, głównie przy użyciu farb akrylowych. Wierzymy, że prawdziwa sztuka rodzi się z połączenia talentu, wiedzy i precyzji, dlatego każdy nasz obraz to niepowtarzalna historia, którą malujemy z myślą o Tobie.

Nie zapominamy również o misji edukacyjnej – nasze pozaszkolne formy edukacji artystycznej otwierają drzwi do świata wyobraźni i kreatywności dla wszystkich, którzy pragną rozwijać swoje umiejętności i pasje. W Sylwia Zakrocka Art Shops wierzymy, że sztuka to nie tylko obrazy na ścianie, ale przede wszystkim sposób na wyrażanie siebie i nieustanne odkrywanie.

Zapraszamy Cię do odkrywania naszej oferty i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów. Niech nasze dzieła będą dla Ciebie źródłem inspiracji i radości każdego dnia.

Sylwia Zakrocka Art Shops najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Artysta Szczecin
- w kategoriach zawodowych:
sztuka / rozrywka / kreacja / projektowanie

Oferty pracy Sylwia Zakrocka Art Shops

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Sylwia Zakrocka Art Shops

Mapa Sylwia Zakrocka Art Shops

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Szczecin
  3. Pruszków
  4. Bielsko-Biała
  5. Bydgoszcz
  6. Kraków
  7. Biała Podlaska
  8. Gdynia
  9. Kołobrzeg
  10. Pabianice

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Sylwia Zakrocka Art Shops - oferty archiwalne

  • Instruktor plastyki

    • Stargard
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • 32-35 zł / godz.
    • Pracownia Artystyczna szkolkaplastyczna.pl oddział w Stargardzie poszukuje instruktora rysunku i malarstwa na pół etatu do pracy z dziećmi.

      Zakres obowiązków

      • Prowadzenie zajęć z dziećmi polegających na nauczaniu podstaw rysunku i malarstwa według planu pracy pracowni
      • Szkolimy w zakresie prowadzenia zajęć.
      • Przygotowywanie dzieciom niezbędnych materiałów dostępnych w pracowni
      • Utrzymywanie porządku w pracowni.
      • Podstawowa komunikacja z rodzicami
      • Uzupełnianie dokumentacji pracowni

      Wymagania

      • wykształcenie artystyczne
      • pełna dyspozycyjności od poniedziałku do piątku w godzinach 15:30-20:00
      • Istotne cechy kandydata: cierpliwość, ciepły i serdeczny stosunek do dzieci, opiekuńczość, odpowiedzialność,

      Oferujemy

      • Umowę o pracę na pół etatu
      • Bezstreową autonomiczną pracę w przyjemnej atmosferze
      • Pełne dwytygodniowe szkolenie, solidne przygotowanie do prowadzenia zajęć wg. opracowanych schematów.
      • Wysokie wnagrodzenie i gwarancja podwyżki po roku pracy
      • Świąteczna premia
      • Wolne wszystkie weekendy
      • Praca w godzinach popołudniowych od poniedziałku do piątku 15:30-20:00
      • Wolne pełnopłatne wakacje

Pracodawcy w Szczecinie