Czy to Twoja firma?

Uzdrowisko Szczawno-Jedlina S.A. (Przedsiębiorstwo Państwowe Uzdrowisko Szczawno-Jedlina w Szcza praca

Szczawno-Zdrój
Uzdrowisko Szczawno-Jedlina S.A. (Przedsiębiorstwo Państwowe Uzdrowisko Szczawno-Jedlina w Szcza najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Uzdrowisko Szczawno-Jedlina S.A. (Przedsiębiorstwo Państwowe Uzdrowisko Szczawno-Jedlina w Szcza

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Uzdrowisko Szczawno-Jedlina S.A. (Przedsiębiorstwo Państwowe Uzdrowisko Szczawno-Jedlina w Szcza

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Uzdrowisko Szczawno-Jedlina S.A. (Przedsiębiorstwo Państwowe Uzdrowisko Szczawno-Jedlina w Szcza poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Uzdrowisko Szczawno-Jedlina S.A. (Przedsiębiorstwo Państwowe Uzdrowisko Szczawno-Jedlina w Szcza - oferty archiwalne

  • Elektryk

    Uzdrowisko Szczawno-Jedlina S.A. (Przedsiębiorstwo Państwowe Uzdrowisko Szczawno-Jedlina w Szcza
    • Szczawno-Zdrój
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: elektryczny
      • Inne wymagania: Doświadczenie w zawodzie. Mile widziane uprawnienia powyżej 1 kV.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie zasadnicze plus negocjacje
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Szef kuchni

      Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za przygotowywanie posiłków zgodnie z przygotowanym jadłospisem dla kuracjuszy i klientów Spółki, przygotowywanie posiłków zgodnie z zaleceniami lekarza, przestrzeganie przepisów HACCP, nadzór nad kucharkami i pomocą kuchenną.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe, gastronomiczne
      • Inne wymagania: Doświadczenie w zawodzie. Aktualne badania sanepid, umiejętności organizacyjne.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie zasadnicze plus dodatek funkcyjny.

Pracodawcy w Szczawnie-Zdroju