KANCELARIA DORADCY PODATKOWEGO EWA SZYPOWICZ

KANCELARIA DORADCY PODATKOWEGO EWA SZYPOWICZ najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Księgowy Szamotuły
w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy KANCELARIA DORADCY PODATKOWEGO EWA SZYPOWICZ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KANCELARIA DORADCY PODATKOWEGO EWA SZYPOWICZ

Praca KANCELARIA DORADCY PODATKOWEGO EWA SZYPOWICZ - oferty archiwalne

  • Księgowa

    • Szamotuły
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 500 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      obsługa podmiotów - KPiR, KSH

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: chęć do pracy, samodzielność,umiejętność pracy w zespole, biegła obsługa komputera z obsługą internetu
      • Inne wymagania: [Umiejętność 1] : mile widziane doświadczenie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Szamotułach