Czy to Twoja firma?

USŁUGI TRANSPORTOWE, PAWLAK JOANNA praca

Szamotuły
USŁUGI TRANSPORTOWE, PAWLAK JOANNA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Szamotuły
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy USŁUGI TRANSPORTOWE, PAWLAK JOANNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca USŁUGI TRANSPORTOWE, PAWLAK JOANNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca USŁUGI TRANSPORTOWE, PAWLAK JOANNA - oferty archiwalne

  • Kierowca c+e

    USŁUGI TRANSPORTOWE, PAWLAK JOANNA
    • Szamotuły
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - transport zboża, śruty zbożowej (wanna),

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E, karta kierowcy , doświadczenie zawodowe, świadectwo kwalifikacji zawodowej, umiejętność podejmowania decyzji
      • Inne wymagania: - pozostałe warunki pracy i płacy do uzgodnienia w zależności od umiejętności kandydata, - praca na terenie kraju,

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Pracodawcy w Szamotułach