Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - Komenda Portu Wojennego

obrona narodowa

Oferty pracy Komenda Portu Wojennego

INSPEKTOR OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ

Komenda Portu Wojennego
Inspektor umowa o pracę pełny etat
1) Praca na stanowisku inspektora ochrony przeciwpożarowej w KPW. 2) Praca w zakresie dotyczącym ochrony przeciwpożarowej budynków i obiektów wojskowych. 3) Znajomość ...
od 3360 zł
UoP brutto/mies.
Świnoujście
29-04-2021
od 3360 zł

Archiwalne ogłoszenia

Inspektor   |  umowa o pracę
Świnoujście
Szczegóły
Zakres obowiązków
Praca na stanowisku inspektora ochrony przeciwpożarowej w KPW.
Praca w zakresie dotyczącym ochrony przeciwpożarowej budynków i obiektów wojskowych.
Znajomość zasad i technik ochrony przeciwpożarowej, umiejętność używania sprzętu i szkolenie innych pracowników w tym zakresie.
Opracowywanie dokumentacji z zakresu ochrony przeciwpożarowej.
Opracowywanie wykazów i zestawień należności sprzętu pożarniczego dla budynków, objektów, terenów oraz wojskowego sprzętu technicznego.
Wymagania
Wykształcenia:
średnie branżowe, brak, kierunek: pożarnictwo, ochrona przeciwpożarowa
Inne wymagania:
umiejętnośc pracy samodzielnej oraz w zespole, samodzielność, dyspozycyjność
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
72-600 Świnoujście
Steyera 30

Pracodawcy z miasta Świnoujście