Komenda Portu Wojennego

obrona narodowa
Komenda Portu Wojennego najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa inżynieria / technologia / technika sektor publiczny / służby mundurowe it (informatyka) księgowość / ekonomia

Oferty pracy Komenda Portu Wojennego

Praca alert - powiadomienia

Praca Komenda Portu Wojennego

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Spawacz

    STABAR Sp. z o.o.
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    Polecana
    Dodana
  • Spawacz 141 (Unia Europejska, kraje spoza UE)

    NOVMAR sp. z o.o.
    • Szwecja
    • praca od zaraz
    • 90-115 zł / godz.
    Polecana
    Dodana
  • Spawacz TIG

    Armadas BV
    • Holandia
    • rekrutacja zdalna
    Dodana

Mapa Komenda Portu Wojennego

Siedziba główna

Dynamika publikacji ofert pracy w ostatnich 12 miesiącach

Komenda Portu Wojennego poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Opinie o firmie Komenda Portu Wojennego

4.2

Na podstawie 6 ocen z Google.

Dariusz Witek

"Przed bramą klasyczna kotwica, którą w co większe uroczystości nawet malują. Tutaj kręcono sceny z filmu "Bilet na księżyc""

5 lat temu

T G

T G

"Warto zobaczyć i się zameldować."

5 lat temu

Kuba Banach

Kuba Banach

7 lat temu

Dariusz Gil

Dariusz Gil

7 lat temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 08.03.2024

Praca Komenda Portu Wojennego - oferty archiwalne

  • Inspektor technicznego utrzymania nieruchomości

    • Świnoujście
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Praca na stanowisku Inspektora w sekcji technicznego utrzymania nieruchomości infrastruktury KPW.
      Prowadzenie dokumentacji w zakresie zamierzeń inwestycyjnych, remontów kapitalnych, rocznych planów remontów i konserwacji bieżacej wojskowych obiektów budowlanych. Organizacja i nadzorowanie konserwacji bieżącej obiektów budowlanych. Zapewnienie opracowania dokumentacji technicznej. Uzgadnianie dokumentacji technicznej i przygotowanie niezbędnych danych do prac remontowo - budowlanych. Przygotowanie analiz kosztów, nadzorowanie realizacji planu remontów obiektów wojskowych itp.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Inne wymagania: Średnie lub wyższe zawodowe o kierunku technicznym, budowlanym, elektrycznym itp. Doświadczenie 2 lata pracy - wykształcenie średnie, przy wykształceniu wyższym 1 rok pracy. Uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie ( uprawnienia konstrukcyjno - budowlane). Doświadczenie w zakresie przygotowań, prowadzenie ( kierowania) i nadzorowanie robót remontowych oraz konserwacja obiektów.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 400 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 2 000 zł stawka zasadnicza brutto +20% premii + oraz dadatek za wystługę lat w zależności od stażu p
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Elektromonter

    • pełny etat
    • 3 168 zł / mies.

      1. Praca na stanowisku elektromonter w Sekcji Obsługi Infrastruktury Grupa Zabezpieczenia Dziwnów.
      2. Znajomość sprzętu automatyki i elektrotechnicznego oraz technologia jego naprawy. Utrzymanie w pełnej sprawności techniczno-eksploatacyjnej i użytkowej instalacji wewnętrznej i zewnętrznej obiektów garnizonu Dziwnów. Nadzór, przeglą i konserwacja w obiektach urządzeń odgromowych, przeciwporażeniowych instalacji elektrycznych pod względem skuteczności zerowania w obwodach tn-c, tn-s i tnc-s.
      3. Przestrzeganie obowiązujących aktów normatywnych w zakresie eksploatacji maszyn i urządzeń warsztatowych, metrologii, eksploatacji urządzeń energetycznych oraz gospodarki materiałowej.
      4. Przestrzeganie obowiązujących przepisów BHP, PPOŻ i ochrony środowiska.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne, kierunek: mechanika i elektryka
      • Inne wymagania: minimum 5 lat w zawodzie, umiejętność samodzielnej pracy oraz w zespole, dyspozycyjność, posiadanie ważnych uprawnień konserwacji urządzeń transportu bliskiego, uprawnienia SEP ( minimum eksploatacja do 15 kV)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 168 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 3 168 zł. (2 640 zł. brutto stawka zasadnicza + 20% premii) oraz dodatek za wysługę lat w zależności
  • Magazynier

    • 3 000 zł / mies.

      Kierowanie gospodarką magazynową magazynu sypkiego, odpowiedzialność za stan ilościowy i jakościowy przechowywanych przedmiotów i materiałów zgodnie z umową o współodpowiedzialności majątkowej.
      Zaopatrzenie, przyjmowanie, przechowywanie i wydawanie środków spożywczych, utrzymywanie zapasów w nakazanych ilościach i jakości.
      Udział w comiesięcznym remanencie żywności przechowywanej w magazynie.
      Dokonywanie analizy posiadanych zapasów środków materiałowych oraz pisemne zgłaszanie potrzeb w tym zakresie.
      Składanie meldunków kierownikowi magazynu o wszelkich nieprawidłowościach związanych z gospodarką magazynową ( kradzieże, włamania, nadużycia, braki, wypadki, awarie, itp.)

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: umiejętność samodzielnej pracy i w zespole, samodzielność, dyspozycyjność,
      • Inne wymagania: 1 rok pracy na podobnym stanowisku

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 3 000 zł. brutto ( 2 500 zł.stawka zasadnicza + 20% premii + dodatek za wysługę lat w zależności od

Pracodawcy w Świnoujściu