Czy to Twoja firma?

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie praca

Świnoujście

W sercu Poznania, na ulicy Cześnikowskiej, mieści się miejsce, które od lat jest ostoją wsparcia dla tych, którzy stoją przed życiowymi wyzwaniami - to my, Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie. Naszą misją jest umożliwienie mieszkańcom Poznania przezwyciężanie trudności, z którymi nie mogą uporać się samodzielnie. Rozumiemy, że życie pisze różne scenariusze i każdy z nas może znaleźć się w sytuacji, kiedy potrzebna jest pomocna dłoń.

Oferujemy szeroki wachlarz usług, które są odpowiedzią na indywidualne potrzeby naszych mieszkańców. Nasze działania obejmują udzielanie świadczeń pieniężnych, które mogą być stałe, okresowe lub celowe, w zależności od konkretnej sytuacji. Zajmujemy się także świadczeniem usług opiekuńczych, zarówno dla osób starszych, jak i niepełnosprawnych, dbając o ich godność i komfort życia.

Rozumiemy, że kryzysy życiowe mogą przydarzyć się każdemu, dlatego nasze wsparcie jest zawsze dostępne dla osób i rodzin, które znalazły się w takich sytuacjach. Wspieramy integrację społeczną i zawodową osób niepełnosprawnych, pomagając im znaleźć swoje miejsce w społeczności lokalnej. Organizujemy także instytucjonalne formy opieki, które są niezbędne dla osób starszych i niepełnosprawnych.

Nasza troska rozciąga się również na najmłodszych. Dzieci pozbawione opieki rodzicielskiej znajdują u nas bezpieczne środowisko i wsparcie, które pozwala im rozwijać się i wzrastać w zdrowej atmosferze. Pomagamy również uchodźcom, którzy znaleźli schronienie w naszym mieście, oferując im pomoc dostosowaną do ich unikalnych potrzeb.

Nasza praca socjalna i inne działania mają jeden cel - poprawę sytuacji mieszkańców Poznania. Dzięki naszej infrastrukturze socjalnej jesteśmy w stanie nie tylko reagować na bieżące potrzeby, ale także doskonalić nasze metody pracy, aby były jak najbardziej efektywne.

Specjalistyczne poradnictwo, opieka nad osobami starszymi, niepełnosprawnymi i bezdomnymi, zastępcza opieka rodzicielska, aktywizacja społeczna i zawodowa osób zagrożonych wykluczeniem społecznym, a także potwierdzanie uprawnień do świadczeń opieki zdrowotnej - to tylko niektóre z usług, które oferujemy. Wszystko po to, aby każdy mieszkaniec Poznania mógł czuć się bezpiecznie i wiedział, że w trudnych chwilach może na nas liczyć.

Jesteśmy dumni, że możemy być częścią tej wspólnoty i każdego dnia pracujemy z pasją, aby nasze miasto było miejscem, gdzie każdy czuje się zrozumiany i wspierany. Zapraszamy do kontaktu i korzystania z naszych usług - jesteśmy tutaj dla Was, mieszkańcy Poznania.

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie sektor publiczny / służby mundurowe prawo i administracja państwowa zarządzanie / dyrekcja księgowość / ekonomia

Oferty pracy Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie

Siedziba główna

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie - oferty archiwalne

  • Psycholog

    Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie
    • Świnoujście
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      1) dokonanie diagnozy sytuacji kryzysowej,
      2) udzielanie pomocy psychologicznej klientom Ośrodka Interwencji Kryzysowej,
      3) prowadzenie poradnictwa i konsultacji psychologicznych,
      4) mile widziane umiejętności z zakresu indywidualnych oraz grupowych oddziaływań terapeutycznych wobec klientów OIK.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: psychologia
      • Uprawnienia: Biegła obosługa komputera i programów Ms Office, Excel
      • Inne wymagania: w miesiącu 70 godzin pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 62 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 62 zł./godz.
  • Psycholog

    • część etatu
    • 3 447 zł / mies.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: psychologia

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 447,5 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Psycholog

    • pełny etat
    • 3 850 zł / mies.

      1. poradnictwo i terapia osób sprawujących rodzinną pieczę zastępczą, ich rodzin i umieszczonych w nich dzieci
      2. uczestnictwo w okresowej ocenie sytuacji dziecka umieszconego w pieczy zastępczej,
      3. przeprowadznie badań psychologicznych kandydatów do pełnienia pieczy zastępczej i osób sprawujących tę funkcję,
      4. sporządzanie opini,
      5. prowadzenie szkoleń dla rodzin zastępczych mających na celu podnoszenie kwalifikacji,
      6. prowadzenie grupy wsparcia dla rodzin zastępczych,
      7 podejmowanie współpracy z instytucjami, np sądem, szkołami w zakresie opieki nad dzieckiem i rodziną,
      8. prowadzenie dokumentacji podejmowanych działań

      Wymagania

      • Inne wymagania: 2-letnie doświadczenie w poradnictwie rodzinnym, doświadczenie w pracy z osobami dorosłymi i z dziećmi

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 850 PLN

Pracodawcy w Świnoujściu