Czy to Twoja firma?

Zakład Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o w Świnoujściu praca

Świnoujście
Zakład wodociągów
Zakład Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o w Świnoujściu najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia inżynieria / technologia / technika serwis / montaż motoryzacja

Oferty pracy Zakład Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o w Świnoujściu

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zakład Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o w Świnoujściu

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Zakład Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o w Świnoujściu poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Zakład Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o w Świnoujściu - oferty archiwalne

  • Monter sieci wodnych i kanalizacyjnych

    Zakład Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o w Świnoujściu
    • Świnoujście
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - wymiana i remonty przyłączy wodnych i kanalizacyjnych,
      - wymiana wodomierzy,
      - bieżąca eksploatacja sieci i przyłączy wodnych i kanalizacyjnych,

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 20,5 PLN
      • Opis wynagrodzenia: ok. 4 477 zł. miesięcznie
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
  • Specjalista ds. technicznych

      1. Udział w nadzorze nad prowadzeniem eksploatacji oczyszczalni ścieków.
      2. Organizowanie działań oraz nadzór nad bieżącą pracą instalacji oczyszczalni ścieków.
      3. W przypadku osoby zatrudnionej w celu przygotowania zawodowego, w pierwszym roku pracy przewidziano przydzielenie do pracy w różnych podzespołach organizacyjnych oczyszczalni ścieków, celem umożliwienia poznania całego procesu technologicznego.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne, kierunek: mechaniczny lub związane z oczyszczaniem ścieków
      • Inne wymagania: dodatkowy atut: doświadczenie w prowadzeniu eksploatacji oczyszczalni ścieków, znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie,

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 4 550 - 4 810 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 4 550 zł. do 4 810 zł. w zależności od doświadczenia zawodowego, możliwość podwyższenia wynagrodzeni
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Świnoujściu