Czy to Twoja firma?

PERFECTO KEBAB MOHAMED TALAAT ABDELSALAM MOUSTAFA KATTAN praca

Świętochłowice
PERFECTO KEBAB MOHAMED TALAAT ABDELSALAM MOUSTAFA KATTAN najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy PERFECTO KEBAB MOHAMED TALAAT ABDELSALAM MOUSTAFA KATTAN

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PERFECTO KEBAB MOHAMED TALAAT ABDELSALAM MOUSTAFA KATTAN

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca PERFECTO KEBAB MOHAMED TALAAT ABDELSALAM MOUSTAFA KATTAN - oferty archiwalne

  • Pracownik przygotowujący posiłki typu fast food

    PERFECTO KEBAB MOHAMED TALAAT ABDELSALAM MOUSTAFA KATTAN
    • Świętochłowice
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      przygotowywanie posiłków, obsługa klienta

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
      • Inne wymagania: p wymagana książeczka sanepidowska (może być nieaktualna), doświadczenie w obsłudze klienta

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
      • Opis wynagrodzenia: umowa zlecenie lub umowa o pracę na niepełny etat lub 1/1 etat- do ustalenia, wynagrodzenie zależne

Pracodawcy w Świętochłowicach