Czy to Twoja firma?

FABIO GROUP SŁAWOMIR SZCZERBA praca

Świętochłowice
FABIO GROUP SŁAWOMIR SZCZERBA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy FABIO GROUP SŁAWOMIR SZCZERBA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FABIO GROUP SŁAWOMIR SZCZERBA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca FABIO GROUP SŁAWOMIR SZCZERBA - oferty archiwalne

  • Pomoc kuchenna

    FABIO GROUP SŁAWOMIR SZCZERBA
    • Świętochłowice
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Pomoc w przygotowywaniu dań, utrzymanie porządku i higieny w miejscu pracy, pomoc w przygotowaniu potraw w formie bufetowej itp.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
      • Inne wymagania: p książeczka sanepidowska (może być nieaktualna)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
      • Opis wynagrodzenia: praca w systemie 2/2 (2 dni pracy w godzinach 11.00-22.00, 2 dni wolne), wynagrodzenie od 19,17zł. /

Pracodawcy w Świętochłowicach