Czy to Twoja firma?

WIK-BUD Dariusz Wrona praca

Świętochłowice
WIK-BUD Dariusz Wrona najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Monter Świętochłowice
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy WIK-BUD Dariusz Wrona

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca WIK-BUD Dariusz Wrona

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca WIK-BUD Dariusz Wrona - oferty archiwalne

  • Pracownik fizyczny/pomocnik montera stolarki budowlanej

    WIK-BUD Dariusz Wrona
    • Świętochłowice
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      pomoc w zakładaniu stolarki budowlanej, montaż drzwi

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: p pracowitość, chęci do pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wstępnie umowa zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę, wynagrodzenie ze stawką godzinową

Pracodawcy w Świętochłowicach