USŁUGI TRANSPORTOWE KRZYSZTOF ZARZECKI

Czy to Twoja firma?

USŁUGI TRANSPORTOWE KRZYSZTOF ZARZECKI praca

Świętochłowice

Witajcie, jesteśmy USŁUGI TRANSPORTOWE KRZYSZTOF ZARZECKI, serce naszej działalności bije w Świętochłowicach, na historycznej ziemi śląskiej. Od ponad trzech dekad, bo od 1988 roku, jako rodzina przekazujemy sobie z pokolenia na pokolenie pasję do transportu, budując firmę, która jest dziś synonimem doświadczenia i zaufania w branży.

Specjalizujemy się w przewozach ładunków nienormatywnych, które wymagają nie tylko specjalistycznego sprzętu, ale i wyjątkowej wiedzy. Nasze naczepy platformy, tele, semi, i tiefbety to nie tylko pojazdy – to gwarancja, że każdy towar dotrze na miejsce bezpiecznie i na czas, niezależnie od tego, czy jest to przesyłka krajowa, czy międzynarodowa. Działamy głównie na terenie Polski oraz w Europie Zachodniej i Centralnej, gdzie nasza obecność jest już dobrze znana i ceniona.

Rozumiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo przewożonych towarów, dlatego każdy transport jest objęty ubezpieczeniem CARGO. To nasze zobowiązanie wobec klientów, którzy nam zaufali – ich spokój jest dla nas priorytetem.

Ponad 30-letnie doświadczenie w branży to nie tylko liczba, to przede wszystkim głęboka znajomość rynku i potrzeb naszych klientów. To oni są dla nas najważniejsi, a nasza własna flota pojazdów pozwala nam sprostać nawet najbardziej wymagającym zleceniom.

Jesteśmy dumni z tego, co osiągnęliśmy, ale nie spoczywamy na laurach. Każdego dnia pracujemy nad tym, by nasze usługi były jeszcze lepsze, jeszcze bardziej dostosowane do wymagań współczesnego świata. Zapraszamy do współpracy – razem możemy więcej!

USŁUGI TRANSPORTOWE KRZYSZTOF ZARZECKI najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Świętochłowice
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy USŁUGI TRANSPORTOWE KRZYSZTOF ZARZECKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca USŁUGI TRANSPORTOWE KRZYSZTOF ZARZECKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa USŁUGI TRANSPORTOWE KRZYSZTOF ZARZECKI

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa
  3. Kraków
  4. Chorzów
  5. Gliwice
  6. Bydgoszcz
  7. Bytom
  8. Nowy Sącz
  9. Piła
  10. Pruszków

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca USŁUGI TRANSPORTOWE KRZYSZTOF ZARZECKI - oferty archiwalne

  • KIEROWCA Z KATEGORIĄ C+E (TRYB KRAJOWY I/LUB MIĘDZYNARODOWY)

    • Świętochłowice
    • umowa o pracę
    • Nasza firma funkcjonuje na rynku transportowym od 1988 roku. Od początku i nadal jako firma rodzinna.

      Poszukujemy kierowców z kategorią C+E do wykonywania transportów

      w trybie krajowym i/lub międzynarodowym.

      Przewozimy również ładunki ponadgabarytowe.

      Zakres obowiązków

      • Wykonywanie transportów w trybie krajowym i/lub międzynarodowym.
      • Przewożenie ładunków również ponadgabarytowych.

      Wymagania

      • Posiadanie prawa jazdy kategorii C+E oraz kartę kierowcy.
      • Sumienność i zaangażowanie w pracę.

      WAŻNE:

      W przypadku kierowców "świeżo" po szkoleniu zapewniamy możliwość początkowego przyuczenia z doświadczonym kierowcą.

      Emeryci również są mile widziani.

      Oferujemy

      • ciągnik siodłowy przypisany do kierowcy,
      • umowę o pracę,
      • umowę zlecenie dla emerytów,
      • stabilne zatrudnienie,
      • ubezpieczenie zdrowotne grupowe: PZU/UNIQA.

Pracodawcy w Świętochłowicach