Czy to Twoja firma?

Przedsiębiorstwo Budowlano - Montażowe PERFEKT praca

Świętochłowice
Przedsiębiorstwo Budowlano - Montażowe PERFEKT najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hr / kadry

Oferty pracy Przedsiębiorstwo Budowlano - Montażowe PERFEKT

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo Budowlano - Montażowe PERFEKT

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Przedsiębiorstwo Budowlano - Montażowe PERFEKT - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. kadr i płac

    Przedsiębiorstwo Budowlano - Montażowe PERFEKT
    • Świętochłowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      sporządzanie list płac oraz umów zleceń, rozliczeń podatkowych oraz ZUS; prowadzenie ewidencji czasu pracy; prowadzenie ewidencji urlopowej, badań lekarskich i szkoleń BHP; sporządzanie deklaracji PIT, PFRON, ZUS; współpraca z instytucjami ZUS, US, PFRON, GUS; wystawianie zaświadczeń; znajomość przepisów prawa pracy, o podatku dochodowym od osób fizycznych i ubezpieczeniach społecznych; prowadzenie teczek osobowych pracowników; obsługa programu PŁATNIK i systemu kadrowo-płacowego

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Obsługa programu Płatnik , znajomość prawa pracy
      • Inne wymagania: s doświadczenie w zawodzie na podobnym stanowisku

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: proponowane wynagrodzenie brutto: od 2800zł + premia uznaniowa
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Świętochłowicach