Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - PIOTR KĘPKA F.H.U.KĘPKA PIOTR KĘPKA

Firma transportowa

Oferty pracy FHU KĘPKA

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

Kierowca
Zawód: kierowca   |  Rodzaj: umowa o pracę
Święciechowa
Szczegóły

Zatrudnię kierowcę kat. B w transporcie krajowym

Zakres obowiązków
  • transport dystrybucyjny - 6 x w tygodniu stały rejon,
  • powtarzalne punkty dostaw
  • załadunek i rozładunek w gestii kierowcy
  • uzupełnianie kart drogowych oraz pozostałej dokumentacji
  • dbałość o powierzone narzędzie pracy
Wymagania
  • prawa jazdy kat. B
  • mile widziane osoby z Kaszczoru i okolic

Adres

ul. Wschowska 19
64-115 Święciechowa
województwo wielkopolskie
powiat leszczyński
gmina Święciechowa

Adres do doręczeń

Dodatkowe informacje

NIP: 6970004007
REGON: 410035231

Profil działalności:

  • 29.32.Z - Produkcja pozostałych części i akcesoriów do pojazdów silnikowych, z wyłączeniem motocykli
  • 45.19.Z - Sprzedaż hurtowa i detaliczna pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
  • 46.18.Z - Działalność agentów specjalizujących się w sprzedaży pozostałych określonych towarów
  • 49.39.Z - Pozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowany
  • 49.41.Z - Transport drogowy towarów
  • 52.10.B - Magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów
  • 52.21.Z - Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy
  • 52.24.C - Przeładunek towarów w pozostałych punktach przeładunkowych
  • 64.99.Z - Pozostała finansowa działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych
  • 68.20.Z - Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi
  • 70.22.Z - Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania
  • 77.11.Z - Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i furgonetek
  • 77.12.Z - Wynajem i dzierżawa pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
  • 77.39.Z - Wynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowane
  • 82.92.Z - Działalność związana z pakowaniem

Uprawnienia:

  • od 2003-08-01 do 2033-07-31 Licencja na wykonywanie krajowego transportu drogowego rzeczy (wprowadzone przez Starosta leszczyński Leszno)
  • od 2003-08-01 do 2033-07-31 Licencja na wykonywanie krajowego transportu drogowego osób (wprowadzone przez Starosta leszczyński Leszno)
  • od 2017-03-23 do 2022-03-22 Zezwolenie na wykonywanie przewozów regularnych specjalnych w krajowym transporcie drogowym (wprowadzone przez Urząd Miasta Leszno)
  • od 2017-04-12 do 2022-04-11 Licencja dotycząca międzynarodowego zarobkowego przewozu drogowego rzeczy (wprowadzone przez Główny Inspektorat Transportu Drogowego Warszawa)
Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej: 11-01-1993
Data zawieszenia wykonywania indywidualnej działalności: 07-07-2020
Data wykreślenia wpisu z rejestru: 30-07-2020
Status indywidualnej działalności gospodarczej: Wykreślony
Źródło: GUS, CEIDG

Pracodawcy z miasta Święciechowa