Czy to Twoja firma?

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Świebodzinie praca

Świebodzin

Od ponad pół wieku Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Świebodzinie stoi na straży zdrowia psychicznego i rozwoju edukacyjnego dzieci i młodzieży naszego powiatu. Z dumą możemy powiedzieć, że nasza historia zaczęła się w 1969 roku, kiedy to z inicjatywy Wydziału Oświaty Prezydium Powiatowej Rady Narodowej zrodziła się misja wspierania najmłodszych i ich rodzin.

Jesteśmy jedyną poradnią w powiecie świebodzińskim, co czyni nas nie tylko wyjątkowymi, ale i niezwykle odpowiedzialnymi za jakość usług, które świadczymy. Nasze usługi są kompleksowe – od diagnozy psychologicznej, pedagogicznej, po terapie logopedyczne i psychologiczne, aż do warsztatów dla rodziców i doradztwa zawodowego. Wszystko to oferujemy w ramach szerokiego wachlarza działań postdiagnostycznych, w tym terapii indywidualnej i rodzinnej, mediacji oraz wydawania opinii i orzeczeń.

Nasza misja to nie tylko pomoc, ale przede wszystkim budowanie fundamentów dla zdrowego rozwoju młodego pokolenia. Wspieramy dzieci i młodzież w odkrywaniu ich potencjału, pomagamy w wyborze kierunku kształcenia i zawodu, a także oferujemy wsparcie rodzicom i nauczycielom w procesie wychowania. Wszystko to robimy z poszanowaniem praw dziecka, kierując się zasadami Konwencji o Prawach Dziecka.

Jako publiczna placówka oświatowa, nasze usługi są dobrowolne i nieodpłatne, co pozwala nam dotrzeć do każdego, kto potrzebuje naszej pomocy. Nasze działania są przemyślane i dostosowane do indywidualnych potrzeb, co sprawia, że jesteśmy nie tylko autorytetem w dziedzinie psychologii i pedagogiki, ale także zaufanym partnerem dla wielu rodzin.

W naszej pracy kierujemy się przekonaniem, że każde dziecko zasługuje na szansę na pełny i harmonijny rozwój. Dzięki naszemu zaangażowaniu i doświadczeniu, możemy z dumą patrzeć na sukcesy naszych podopiecznych i ich rodzin. Zapraszamy do Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Świebodzinie – miejsca, gdzie każdy może znaleźć wsparcie, zrozumienie i profesjonalną pomoc.

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Świebodzinie najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia medycyna / farmacja / zdrowie administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Świebodzinie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Świebodzinie

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Świebodzinie

Siedziba główna

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Świebodzinie poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 5 miesiącach

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Świebodzinie - oferty archiwalne

  • Pracownik obsługi biurowej

    Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Świebodzinie
    • Świebodzin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - obsługa sekretariatu
      - obsługa interesantów
      - wysyłanie i odbieranie korespondencji
      - bieżąca rejestracja wniosków do systemu informatycznego oraz księgi ewidencyji
      - prowadzenie ewidencji wydanych dokumentów
      - sporządzanie oficjalnych pism
      - prowadzenie rejestru pism
      - przygotowywanie zestawień
      - segregowanie teczek wg roczników
      - uzupełnianie dokumentów
      - inne zlecone przez dyrektora

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: administracja biurowa, średnie ogólnokształcące
      • Inne wymagania: mile widziany staż w administracji

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Nauczyciel- psycholog z przygotowaniem pedagogicznym

    • część etatu

      - Diagnozowanie psychologiczne dzieci szkolnych i młodzieży,
      - psychoedukacja dzieci i młodzieży,
      - psychoedukacja rodziców,
      - terapia dzieci i młodzieży.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: Psychologia
      • Uprawnienia: UMIEJĘTNOŚĆ DIAGNOZY PSYCHOLOGICZNEJ

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 079 do 4 224 PLN

Pracodawcy w Świebodzinie