Czy to Twoja firma?

PLASTIC FORM Spółka z.o.o. Sp.k. praca

Świdwin
produkcja wyrobów z tworzyw sztucznych
PLASTIC FORM Spółka z.o.o. Sp.k. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Operator maszyn Świdwin
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy PLASTIC FORM Spółka z.o.o. Sp.k.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PLASTIC FORM Spółka z.o.o. Sp.k.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca PLASTIC FORM Spółka z.o.o. Sp.k. - oferty archiwalne

  • Operator wtryskarki

    PLASTIC FORM Spółka z.o.o. Sp.k.
    • Świdwin
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      obsługa wtryskarek, pakowanie gotowych wyrobów w opakowania zbiorcze. Praca na trzy zmiany.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Uprawnienia: Książeczka sanitarno-epidemiologiczna
      • Inne wymagania: [Umiejętność 2] : mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku [Umiejętność 1] : praca na 3 zmiany

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN

    • Świdwin

      obsługa maszyn wtryskowych, pakowanie gotowych wyrobów w opakowania zbiorcze. Praca na III zmiany

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Świdwinie