Czy to Twoja firma?

Zakład Mechanizmów Napędowych G.Szydłowska R.Tański Świdwin praca

Świdwin
Zakład Mechanizmów Napędowych G.Szydłowska R.Tański Świdwin najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa produkcja / przemysł

Oferty pracy Zakład Mechanizmów Napędowych G.Szydłowska R.Tański Świdwin

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zakład Mechanizmów Napędowych G.Szydłowska R.Tański Świdwin

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Zakład Mechanizmów Napędowych G.Szydłowska R.Tański Świdwin poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Zakład Mechanizmów Napędowych G.Szydłowska R.Tański Świdwin - oferty archiwalne

  • Frezer

    Zakład Mechanizmów Napędowych G.Szydłowska R.Tański Świdwin
    • Świdwin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      do przyuczenia

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Świdwinie