DOROTA WENSKER P.P.H.U.DORPLAST DOROTA WENSKER

DOROTA WENSKER P.P.H.U.DORPLAST DOROTA WENSKER najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Magazynier Świdnica
w kategoriach zawodowych:
magazyn

Oferty pracy DOROTA WENSKER P.P.H.U.DORPLAST DOROTA WENSKER

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DOROTA WENSKER P.P.H.U.DORPLAST DOROTA WENSKER

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca DOROTA WENSKER P.P.H.U.DORPLAST DOROTA WENSKER - oferty archiwalne

  • Kierowca - magazynier - 629

    • Świdnica
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 000-3 500 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      rozwożenie zamówień i praca w magazynie, przygotowanie zamówień, układanie towaru. Praca na terenie Dolnego Śląska

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: niekaralność, prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 000 - 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia uznaniowa; docelowo umowa na czas nieokreślony;
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Świdnicy