Zakład Usług Porządkowych JEDYNKA Piotr Silko

Zakład Usług Porządkowych JEDYNKA Piotr Silko najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna zarządzanie / dyrekcja księgowość / ekonomia

Oferty pracy Zakład Usług Porządkowych JEDYNKA Piotr Silko

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zakład Usług Porządkowych JEDYNKA Piotr Silko

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Zakład Usług Porządkowych JEDYNKA Piotr Silko poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - Zakład Usług Porządkowych JEDYNKA Piotr Silko

Pełna nazwa
Zakład Usług Porządkowych "JEDYNKA" PIOTR SILKO
Adres rejestrowy
KOŚCIELNA 3 58-100 Świdnica
NIP
8840004493
REGON
890079297
Forma prawna
jednostka fizyczna (os. fizyczna prowadząca działalność gospodarczą)
Rozpoczęcie wykonywania działalności gospodarczej
01.11.1991
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNY

Profil działalności - kody PKD

Rolnictwo, leśnictwo, łowiectwo i rybactwo

  • 01.61.Z Działalność usługowa wspomagająca produkcję roślinną

Dostawa wody; gospodarowanie ściekami i odpadami oraz działalność związana z rekultywacją

  • 37.00.Z ODPROWADZANIE I OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW
  • 38.11.Z Zbieranie odpadów innych niż niebezpieczne
  • 38.21.Z Obróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczne
  • 38.31.Z Demontaż wyrobów zużytych
  • 38.32.Z Odzysk surowców z materiałów segregowanych

Budownictwo

  • 43.11.Z Rozbiórka i burzenie obiektów budowlanych
  • 43.12.Z Przygotowanie terenu pod budowę
  • 43.39.Z Wykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 46.77.Z Sprzedaż hurtowa odpadów i złomu

Transport i gospodarka magazynowa

  • 49.41.Z Transport drogowy towarów
  • 49.42.Z Działalność usługowa związana z przeprowadzkami
  • 52.10.B Magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

  • 77.11.Z Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i furgonetek
  • 81.29.Z Pozostałe sprzątanie
  • 81.10.Z Działalność pomocnicza związana z utrzymaniem porządku w budynkach
  • 81.21.Z Niespecjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych
  • 81.22.Z Specjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych

Pozostała działalność usługowa

  • 96.01.Z Pranie i czyszczenie wyrobów włókienniczych i futrzarskich
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca Zakład Usług Porządkowych JEDYNKA Piotr Silko - oferty archiwalne

  • Pracownik porządkowy - 458

    • Świdnica
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      sprzątanie klatek schodowych, sprzątanie powierzchni niezabudowanych

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: chęć do pracy, dyspozycyjność, mile widziana praktyka, doświadczenie w wykonywaniu w/w czynności

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 8 godziny dziennie, stawka miesięczna lub godzinowa - 19,70zł/h
  • Pracownik do spraw księgowo-administracyjnych - 435

    • Świdnica
    • pełny etat

      wystawianie faktur VAT, prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, wysyłanie plików JPK, rozliczenia ZUS, księgowanie wyciągów bankowych, windykacja należności, kontakt z klientami

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne
      • Inne wymagania: wykształcenie średnie, wyższe, doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość programu Comarch - Optima lub podobnego, znajomość przepisów podatkowych PIT, VAT, dokładnośc i skrupulatność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 do 3 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Świdnicy