Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - MAT-BRUK

Oferty pracy MAT-BRUK

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

PRACOWNIK GOSPODARCZY I SPRZĄTAJĄCY
Zawód: sprzątaczka   |  Rodzaj: umowa o pracę
Bielawa
Szczegóły
Zakres obowiązków
Dźwiganie i podnoszenie ciężkich przedmiotów zgodnie z kodeksem pracy i zasadami BHP. Praca pod presją czasu, praca w godzinach nocnych, sprawność fizyczna, obowiązkowość, zdolności manualne, utrzywyanie porządku i czystości w wyznaczonych pomieszczeniach zakładu, pomoc w rozładunku i wykładaniu towarów, układanie ich w magazynie i na regałach.
Wymagania
Zawody:
Pozostali pracownicy zajmujący się sprzątaniem gdzie indziej niesklasyfikowani (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1)
Wykształcenia:
podstawowe, brak
Inne wymagania:
wykształcenie: min podstawowe, doświadczenie zawodowe: min. 1 miesiąc na stanowisku związanym ze sprzątaniem, inne wymagania: komunikatywność, czytanie i rozumienie prostych instrukcji,
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Bielawa
Szczegóły
Dżwiganie pow.30kg, praca pod presją czasu, praca w godzinach nocnych, utrzywyanie porządku w wyznaczonych pomieszczeniach, pomoc w rozładunku i wykładaniu towarów, układanie ich w magazynie
Wymagania
brak lub niepełne podstawowe
wykształcenie bez znaczenia,, komunikatywność, sprawność fizyczna, obowiązkowosć, zdolności manualne
NIE
MAT-BRUK
58-100 Świdnica
Westerplatte 56B

Pracodawcy z miasta Świdnica