Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - Works4you Sp z o.o.

Works4You  to agencja pracy tymczasowej z siedzibą w Suwałkach i biurem w Ełku (certyfikat nr 13265) zajmująca się rekrutacją i zatrudnianiem pracowników ze wschodu do zakładów produkcyjnych w północno-wschodniej Polsce.

Oferty pracy Works4you Sp z o.o.

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

Specjalista ds. Rekrutacji
Zawód: hr manager   |  Rodzaj: umowa o pracę
Suwałki
Szczegóły

Works4You  to agencja pracy tymczasowej (certyfikat nr 13265) zajmująca się rekrutacją i zatrudnianiem pracowników ze wschodu do zakładów produkcyjnych w północno-wschodniej Polsce.

W związku z rozwojem naszej organizacji poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. Rekrutacji z językiem rosyjskim. Warunek konieczny – znajomość języka polskiego.

Naszym celem jest świadczenie wysokiej jakości usług, opartych na obowiązujących przepisach prawa. Jeżeli jesteś osobą komunikatywną, kreatywną, otwartą na nową wiedzę i wyzwania oraz cenisz zgrany zespół - będzie nam miło widzieć Cię wśród nas.

DLACZEGO WARTO DO NAS APLIKOWAĆ?

- Doceniamy zaangażowanie pracowników poprzez wdrażanie i ulepszanie ścieżek rozwoju

- Słuchamy innowacyjnych pomysłów naszych pracowników i dajemy szansę  uczestniczenia w kreowaniu wizerunku naszej firmy

- Dzielimy się swoim doświadczeniem i wiedzą poprzez kursy i szkolenia zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne

Zakres obowiązków
  • Przygotowywanie ogłoszeń rekrutacyjnych
  • Prowadzenie zimnych rozmów i wstępnych wywiadów telefonicznych z osobami poszukującymi pracy
Wymagania
  • Znajomość języka rosyjskiego i polskiego w mowie i piśmie. Dodatkowym atutem będzie język angielski
  • Jasna dykcja, kulturalny i poprawny ton wypowiedzi, wysoka kultura osobista
  • Obsługa pakietu Microsoft Office
  • Umiejętności w zakresie edytorów graficznych jest mile widziana
  • Kreatywność, umiejętność znajdowania niestandardowych rozwiązań
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Umiejętność budowania i podtrzymywania relacji
  • Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki i duża motywacja do pracy
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest wymagane

Works4you Sp z o.o.
16-400 Suwałki
Utrata 4c/116

Pracodawcy z miasta Suwałki