Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - Komenda Miejska Policji w Suwałkach

Oferty pracy Komenda Miejska Policji w Suwałkach

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

SEKRETARKA
Zawód: sekretarz/sekretarka   |  Rodzaj: praca tymczasowa
Suwałki
Szczegóły
Zakres obowiązków
Organizowanie i wykonywanie pracy kancelaryjno - biurowej zgodnie z obowiązującymi przepisami, głównie w zakresie:
- przyjmowanie, ewidencjonowanie i wysyłanie korespondencji wydziału, w tym w ramach poczty elektronicznej,
- rozliczanie pracowników wydziału z pobieranej dokumentacji
-prowadzenie czasu pracy funkcjonariuszy/pracowników wydziału
-prowadzenie ewidencji urlopów funkcjonariuszy/pracowników wydziału
-prowadzenie ewidencji wydawania i przyjmowania kluczy oraz przechowywanie kluczy zapasowych do szaf pracowników wydziału
-prowadzenie rejestru delegacji służbowych
-archiwizowanie zgromadzonych dokumentów dot. spraw ostatecznie załatwionych oraz brakowanie dokumentów, którym upłynął okres przechowywania,
-inne czynności przewidziane na przedmiotowym stanowisku
-obsługa policyjnych systemów informatycznych
Wymagania
Wykształcenia:
średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia:
umiejętność pracy w zespole (zdolności interpersonalne)
Inne wymagania:
Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach nietypowych i stresowych.
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
MECHANIK SAMOCHODOWY
Zawód: mechanik   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Suwałki
Szczegóły
Wykonywanie przeglądów, obsługi technicznej OT-1, OT-2,OTD, obsługi sezonowej, napraw bieżących i powypadkowych, regeneracji zespołów pojazdów i łodzi motorowych. Wykonywanie napraw i konserwacji maszyn i urządzeń warsztatowych. Dokumentowanie wykonywanych czynności obsługowo-naprawczych poprzez wypełnienie kart pracy. Prowadzenie podręcznego magazynku części zamiennych i materiałów. Przestrzeganie terminowości napraw oraz zakresu prac wyznaczonych instrukcją poszczególnym obsługom.
Wymagania
Zawody:
Pozostali mechanicy pojazdów samochodowych (wymagany staż - lata: 2)
zasadnicze zawodowe, mechaniczne
Wykonywanie napraw i przeglądów samochodów i łodzi. Obsługa specjalistycznych urzadzeń warsztatowych i diagnostycznych.
NIE
Komenda Miejska Policji w Suwałkach
16-400 Suwałki
Generała Kazimierza Pułaskiego 26

Pracodawcy z miasta Suwałki