Czy to Twoja firma?

Hańcza s.c. Stanisława Nowak, Jan Felicjan Nowak praca

Suwałki
hotele i podobne obiekty zakwaterowania
Hańcza s.c. Stanisława Nowak, Jan Felicjan Nowak najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka inżynieria / technologia / technika praca fizyczna

Oferty pracy Hańcza s.c. Stanisława Nowak, Jan Felicjan Nowak

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Hańcza s.c. Stanisława Nowak, Jan Felicjan Nowak

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Hańcza s.c. Stanisława Nowak, Jan Felicjan Nowak poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Hańcza s.c. Stanisława Nowak, Jan Felicjan Nowak - oferty archiwalne

  • Pomoc kuchenna

    Hańcza s.c. Stanisława Nowak, Jan Felicjan Nowak
    • Suwałki
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      wg stanowiska

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Dwie zmiany w godz: 6 -22
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Technolog robót wykończeniowych

    • Suwałki

      Wymagania

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: Praca w godz: 8 - 16

Pracodawcy w Suwałkach